Top

Cykl Szkoleń Dla Projektantów Ogrodów I Architektów Krajobrazu

Cykl Szkoleń Dla Projektantów Ogrodów I Architektów Krajobrazu

Cykl szkoleń realizowanych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni.”

 

Fundacja Krajobrazy, będąca wykonawcą zadania publicznego przygotowanego przez Urząd Miasta Lublin, serdecznie zaprasza na cykl BEZPŁATNYCH szkoleń z podnoszenia kompetencji biznesowych w dziedzinie projektowania ogrodów i architektury krajobrazu.
Zadanie ma na celu prowadzenie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w zakresie podniesienia kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni – opracowanie interesującego i nowatorskiego programu i harmonogramu szkoleń i warsztatów z zakresu m.in. wyposażenia pracowników przemysłów kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni w praktyczne umiejętności i wiedzę biznesową oraz zachęcenie uczestników szkoleń do wdrażania nowych, niestandardowych sposobów myślenia i podejścia do realizowanych projektów.


Podnoszenie kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni jest ważnym działaniem, które ma wpływ na rozwój gospodarczy oraz jakość świadczonych usług w zakresie projektowania zieleni. Szkolenia wyposażające projektantów w praktyczne umiejętności i wiedzę biznesową są istotnym czynnikiem, który zachęci do poszerzania świadczonych usług, stosowania innowacyjnych metod oraz zwiększy świadomość zawodową. Istnieje potrzeba poszerzania i nauki współpracy projektantów z innymi branżami. Chcemy, poprzez opracowany program szkoleń, w jak najwyższym stopniu przyczynić się do wzrostu kompetencji projektantów zieleni na różnych płaszczyznach.
Na cykl szkoleń, będą składały się trzy spotkania:


1) SZKOLENIE Z KREOWANIA TOŻSAMOŚCI ZAWODOWEJ – zdobycie wiedzy teoretycznej
2) WARSZTATY VECTORWORKS LANDMARK OGRÓD I KRAJOBRAZ – zdobycie umiejętności praktycznych
3)WARSZTATY – OGRÓD TO TEŻ DOM – wskazanie na wdrażanie nowych, niestandardowych sposobów myślenia i podejścia do realizowanych projektów


Aby być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszym facebook’owym profilu. Terminy, programy oraz wszelkie newsy będą codziennie aktualizowane.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/210154696180355/


PROJEKT JEST SKIEROWANY DO PRACOWNIKÓW BRANŻY PROJEKTOWANIA ZIELENI.