“DUŻE DRZEWA DLA POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO”

?“DUŻE DRZEWA DLA POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO”?
______________________
Dziś wspólnie z LW Bogdanka rozpoczynamy nowy projekt – “Duże drzewa dla powiatu łęczyńskiego”. W ramach zadania rozpoczynamy konkurs dla szkół z powiatu, w którym nagrodą główną jest posadzenie dużego, dojrzałego drzewa na terenie placówki. Dodatkowo drugie duże drzewo posadzimy na terenie miasta Łęczna, a w trakcie procesu sadzenia zostaną przeprowadzone szkolenia dla pracowników samorządowych, branżystów z całego powiatu Łęczyńskiego. Wspólnie chcemy pokazać, że da się posadzić duże i dojrzałe drzewo na terenie miasta z pełną dobrze rozwiniętą bryłą korzeniową, w sposób który daje gwarancję dobrego wzrostu drzewa.

Cieszymy się ?, że możemy rozpocząć realizację fundacyjnej idei “Duże drzewa dla miast”?.

Wszystkich zainteresowanych tematyką sadzenia dużych drzew zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem!

Więcej informacji o konkursie:

______________________
Projekt organizowany we współpracy Fundacja Krajobrazy i LW Bogdanka