Harmonogram kolejnych nasadzeń drzew – „Drzewa dla każdej dzielnicy”

Zapraszamy na sadzenie kolejnych drzew na dzielnicach.???

Proces sadzenia symbolicznych drzew zainicjuje jesienne nasadzenia kilkuset drzew w dzielnicach Lublina.???

Kolejne drzewa posadzimy już w najbliższy wtorek, zgodnie z poniższym harmonogramem ??

22 CZERWCA (WTOREK)

? Sławin, godz. 11.00 – przy ul. Sławinkowskiej (przy parkingu Zespołu Szkół nr 12).

? Sławinek, godz. 12.15 – przy ul. Jaśminowej (od strony przecięcia Al. Solidarności z Al. Warszawską).

? Czechów Południowy, godz. 13.30 – przy Al. Kompozytorów Polskich (pas zieleni przy Specjalistyce Czechów).

? Ponikwoda, godz. 14.45 – przy skrzyżowaniu ul. Walecznych z ul. S. Węglarza.

? Hajdów – Zadębie, godz. 16.00 – p przy skrzyżowaniu ul. A. Grygowej z ul. Metalurgiczną.

Nie może Ciebie zabraknąć. Chodź, posadź !

Informacje o dokładnych lokalizacjach oraz terminach ostatnich nasadzeń udostępniane będą na naszym profilu, profilu Obywatelski Lublin oraz stronach internetowych Miasto Lublin i Fundacji Krajobrazy.

???

Projekt „Drzewa dla każdej dzielnicy” realizowany jest przez Fundację Krajobrazy na zlecenie Urzędu Miasta Lublin ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego.