Top

Lechstarter – Culture Cube w Lublinie

Lechstarter – Culture Cube w Lublinie

Ruszyła 3 edycja programu CSR Lech – Lechstarter! Dzięki niemu, wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością, dlatego w tym roku Fundacja Krajobrazy wystartowała w programie z pomysłem powstania w Lublinie Culture Cube!

 


Culture Cube to dizajnerski kontener, który będzie animował życie kulturalne dzielnicy. To tutaj zagrasz w bijącą rekordy popularności grę Escape Room, zobaczysz ciekawy performance, poznasz lokalnych sztukmistrzów albo obejrzysz interesującą wystawę. Culture Cube to nowe miejsce spotkań na mapie Lublina – ale to nie wszystko, bo to miejsce spotkań będzie mobilne, co oznacza, że nasz kontener możesz spotkać na swoim osiedlu! Culture Cube to rozszerzenie projektu Zielonej Sali Wykładowej, mającej zachęcać do wykorzystywania przestrzeni miasta do realizacji swoich pasji!


 

Projekt Culture Cube spodobał się Jury i wylądował w ścisłym TOP 50! Aby w Lublinie pojawił się jeden z projektów Lechstartera, prosimy o oddawanie głosów na Culture Cube. Można oddawać jeden głos dziennie! Akcja trwa do 17.05.2018 r. do godziny 23:59!

 

Link do projektu: Oddaj głos na Culture Cube

 

Liczymy na Wasze głosy!