Najnowocześniejsze oprogramowanie dla Instytutu Architektury Krajobrazu KUL

W środę 21 września 2016 r. nasza Fundacja gościła w Lublinie Panią Magdalenę Grunę, przedstawicielkę firmy Design Express – autoryzowanego Dystrybutora programu Vectorworks na terenie Polski.

Firma Design Express wspólnie z Fundacją Krajobrazu przekazała na ręce Dziekana Wydziału Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu KUL, ks. dr hab. Jacka Łapińskiego, prof. KUL prawo do użytkowania licencji edukacyjnej Vectorworks 2016 PL Studio. Licencja obejmuje całkowicie darmowe użytkowanie programu Vectorworks w celach niekomercyjnych, bezpłatne licencje indywidualne dla wszystkich studentów i pracowników, a także bezpłatne szkolenia dla kadry dydaktycznej oraz dla studentów. Podczas swojej wizyty Pani Magdalena przedstawiła obecnym na Radzie Wydziału wykładowcom zalety programu Vectorworks, a także zapoznała się z programem nauczania studentów AK oraz miała możliwość obejrzenia projektów i dokumentacji opracowywanej przez studentów w ramach zajęć.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: Galeria – oprogramowanie Vectorworks