Top

Ogród Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ)

Ogród Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ)

Fundacja Krajobrazy zaprasza na otwarcie Ogrodu Młodzieży oraz wernisaż prac studentów Architektury Krajobrazu KUL. Widzimy się już 11 sierpnia (piątek) o 16.00. Wydarzenie będzie się odbywać na terenach zieleni Browaru Perła (ul. Bernardyńska 15) w Lublinie.
PROGRAM
16:00 – 16:30 – Oficjalne otwarcie wydarzenia
16:30 – 17:15 – Spacer ścieżką “Zdrowe Miasto”
17:15 – 17:45 – Otwarcie Ogrodu Młodzieży – Ogród Gospodarki Obiegu Zamkniętego
17:45 – 18:00 – Wernisaż wystawy prac studentów w galerii w krzakach
18:00 – 19:00 – Recital Juli Romanyuk
_______________________
Jula Romanyuk
Pochodzi z Ukrainy, w Polsce mieszka i tworzy od 5 lat. Jest studentką Wydziału Artystycznego UMCS. Artystka swoją twórczością zniekształca postawione przed widzem lustro prowokując go, na bazie jego własnych doświadczeń do głębszej, ale nie wymuszonej refleksji. Młoda artystka mierzy się z odosobnieniem, na które wpływa ogromna wrażliwość i nie często spotykana trafna obserwacja świata, których poziom przytłoczenia wypływa w płodnych tekstach i aranżacjach. Muzyka którą tworzy zawiera ogromne ładunki walki o poszukiwaniu wewnętrznej siły by zmierzyć się z zanikająca delikatnością ludzkiej wrażliwości i próba odpowiedzenia czym jest prawda o sobie.

Юля Романюк народилась в Україні, проте в Польщі живе та займається творчістю вже 5 років. Навчається на артистичному факультеті Університету Марії Кюрі-Склодовської. Артистка в своїй творчості диформує поставлення перед глядачем зображення, базуючись на власному досвіді провокуює його до глибших але не вимушених рефлексій. Молода артистка часто змагається з відокремленістю, на котру впливає її чутливість і рідкісне бачення світу, під тиском котрих плідно народжуються нові тексти і аранжування. Музика, котру пише, містить у собі спроби пошуку внутрішньої сили, що допоможе їй зберегти людську чутливість та розповісти всю правду про себе.

________________________________

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lublin, w ramach programu „Miasto Kultury” oraz Perła browary S.A.
Partnerzy: Architektura Krajobrazu KUL | Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu | Radość
Patroni medialni: Radio Lublin | Zieleń Miejska | TVP 3 Lublin | Architektura i Biznes