„Ogród To Też Dom” Idea i technologia w służbie funkcji

Idea „Ogród To Też Dom” – Wojciecha Januszczyka, pojawiła po kilkunastu latach realizacji ogrodów przydomowych, kiedy autor doszedł do wniosku, że zbyt często tworzone są przestrzenie bezfunkcyjne ukierunkowane jedynie na ładny wygląd lub takie, które stają się zbędnym elementem który trzeba kosić.

Funkcja i rozwiązania technologiczne to początek do prawidłowego tworzenia przestrzeni ogrodu. Design i dobór gatunków to elementy projektowania, które powinny pojawić się w kolejnej fazie, tak aby powstała przestrzeń z bogatym wachlarzem możliwości jej wykorzystania przez użytkowników.

Partnerami strategicznymi naszego spotkania są firmy Semmelrock i Cana Concept, których przedstawiciele opowiedzą o tym jak ich działania i produkty wpisują się w ideę Ogród To też Dom.

Webinar kierujemy w szczególności do architektów, architektów krajobrazu, projektantów ogrodów, wykonawców, a także wszystkich zainteresowanych tematem.

Szczegóły poniżej:
?wtorek 9 czerwca
?godzina 11:00,

Udział w webinarze jest bezpłatny.
ZAPISY:  https://bit.ly/2U5OV3q

Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt: d.mazur@fundacjakrajobrazy.pl, info@fundacjakrajobrazy.pl

Partnerem medialnym wydarzenia jest Architektura & Biznes.

Do zobaczenia