„OGRÓD TO TEŻ DOM” III część „Błędy projektowe podczas tworzenia projektów ogrodów przydomowych”

dea „Ogród To Też Dom” – Wojciecha Januszczyka, pojawiła po kilkunastu latach realizacji ogrodów przydomowych, kiedy autor doszedł do wniosku, że zbyt często tworzone są przestrzenie bezfunkcyjne ukierunkowane jedynie na ładny wygląd lub takie, które stają się zbędnym elementem który trzeba kosić.

Podczas trzeciego spotkania wokół idei „Ogród To Też Dom” porozmawiamy o błędach, które pojawiają się w dwóch pierwszych fazach procesu inwestycyjnego tj fazie przedprojektowej i projektowej, a mają duży wpływ na pozostałe etapy realizacji ogrodu.

Partnerami strategicznymi naszego spotkania są firmy Cana Concept i Vectorworks Polska, których przedstawiciele opowiedzą o tym jak ich działania i produkty wpisują się w ideę Ogród To też Dom.

Webinar kierujemy w szczególności do architektów, architektów krajobrazu, projektantów ogrodów, samorządowców, a także wszystkich zainteresowanych tematem

Szczegóły poniżej:
?czwartek 25 czerwca
?godzina 11:00,
?Udział w webinarze jest bezpłatny
ZAPISY: https://bit.ly/2UZybes

Liczba miejsc ograniczona.