PSISTANEK – BRAK MIEJSC NA WARSZTATY

Weź swojego psa i przyjdź na szkolenie!
Na przełomie października i listopada w mieście Łęczna zapraszamy na cykl szkoleń dla właścicieli psów i ich pupili, wśród nich:
2⃣3⃣.1⃣0⃣. – „Wróć do mnie!” – na warsztatach dowiemy się jak nauczyć pasa komendy „do mnie” oraz na czym ona polega i dlaczego pies nie chce wracać. Poznamy zabawy rodzinne i indywidualne, które pomogą nam poprawić przywołanie naszego zwierzaka.
0⃣6⃣.1⃣1⃣. – „Wszystko, co musisz wiedzieć o aporcie i szarpaku” – szkolenie dla osób zainteresowanych jak aport wpływa na psy, jakie są dla niego alternatywy, jak poprawnie bawić się szarpakiem. Uczestnicy poznają także sposoby i rodzaje zabaw z piłeczką.
1⃣3⃣.1⃣1⃣. – Sztuczki cz.1 – W tej części nauczymy się sztuczek, które ułatwią każdy spacer podstawowego trio: „siad”, „leżeć”, „wstać”, a także jak radzić sobie, kiedy pies zaplątuje się o każde drzewo, słupek itp., nie mocząc przy tym butów w trawie.
2⃣0⃣.1⃣1⃣. – Sztuczki cz.2 – Bo sztuczek nigdy nie jest za wiele! Tym razem dowiemy się jak pozować do zdjęć oraz jak podbić każdą imprezę! „Zdechł pies”, „susełek” (poproś), „łapki” itp. To tylko niektóre ze sztuczek, których się nauczymy.
?Godziny: 14:30 – 15:30
?Miejsce: Psistanek, ul. Kpt. Żabickiego w Łęcznej, za wieżowcem nr 2
Pracujemy w małych grupach.
Ilość miejsc ograniczona.
ℹ Obowiązują zapisy: info@fundacjakrajobrazy.pl
Listę rzeczy, które należy zabrać na poszczególne warsztaty – prześlemy drogą mailową osobom
zapisanym.
Zapraszamy!
_________________
Szkolenia poprowadzą dla nas trenerzy z Akademii Pana Psa, behawioryści i rehabilitanci. Psi pasjonaci łączący wiedzę z wielu dziedzin w szkoleniu psów.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu ŁęcznaLab 2021, będącego kontynuacji programu „Estetyka dla miasta Łęczna” realizowanego przez Fundację Krajobrazy w partnerstwie z LW Bogdanka i Urząd Miejski w Łęcznej.