Ruszył nabór na szkolenie z kreowania tożsamości zawodowej dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów

Przedstawiamy kolejną odsłonę nowatorskich warsztatów, na których dowiesz się wszystkiego o budowaniu własnej tożsamości zawodowej w dziedzinie architektury krajobrazu, z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z psychologii biznesu. Na szkoleniu pokażemy, jak brak specjalizacji wpływa na postrzeganie środowiska zawodowego przez społeczeństwo i ludzi branż budowlanych. Natomiast do praktycznych zajęć zostaną wykorzystane najnowsze metody kreatywnych i interaktywnych ćwiczeń personalnych.

Szkolenie poprowadzi trener biznesu – Małgorzata Bogdanowicz oraz architekt krajobrazu – Wojciech Januszczyk.

Miejsce: Lublin, ul. Cyrulicza 3 (biuro Fundacji Krajobrazy)
Termin: 18-19 maj (sobota-niedziela) 2019 r.

Koszt szkolenia: 369 zł
**Warunkiem odbycia się szkolenia jest zebranie grupy minimum 10 osób.

ZAPISY: http://fundacjakrajobrazy.pl/zapisy/
KONTAKT: ap.krajobrazy@gmail.com

Więcej szczegółów w zakładce SZKOLENIA

Zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku (link)