Spotkanie otwarte w sprawie projektów do Budżetu Obywatelskiego 2019

W poniedziałek 26 marca w biurze Fundacji odbyło się spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych składaniem „zielonych” projektów w V edycji Budżetu Obywatelskiego. Tematami  prezentacji były:

• Formalne aspekty pisania wniosków
  • Zieleń w przestrzeni miasta – wartość dodana
  • Współczesne trendy w architekturze krajobrazu – inspiracje do projektów
  • Jak w procesach partycypacyjnych uzyskać dobrą zieleń
  • Droga do sukcesów w procesie realizacji

Wszystkie osoby nieobecne na spotkaniu, jednak chcące składać projekt do Budżetu Obywatelskiego zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami z wydarzenia. Znajdują się w nich cenne wskazówki oraz inpiracje. Przypominamy, że projekty można składac do 15 kwietnia.

1. Zieleń w przestrzeni miasta – wartość dodana / Droga do sukcesów w procesie realizacji
  2. Współczesne trendy w architekturze krajobrazu – inspiracje do projektów
  3. Jak w procesach partycypacyjnych uzyskać dobrą zieleń

Link do fotorelacji ze spotkania: Spotkanie otwarte – Budżet Obywatelski 2019

?                    ?                    ?                    ?

Przypominamy również o możliwości skonsultowania swojego „zielonego” projektu w biurze Fundacji Krajobrazy na ul. Cyruliczej 3. Konsultacje projektów odbędą się w poniedziałek 9 kwietnia oraz piątek 13 kwietnia.

Już dziś serdecznie zapraszamy!