Warsztat projektowania szyldów

Porządkowanie przestrzeni reklamowej i estetyzacja miasta leży w naturze człowieka, bo każdy z nas lubi otaczać się pięknem. Skąd zatem wzięły się te wszystkie brzydkie billboardy i plandekowe reklamy? Tym razem nie będziemy się nad tym zastanawiać, tym razem będziemy działać!

Zapraszamy na warsztaty projektowania szyldów z Traffic Design!
Warsztat poprowadzi:

Jacek Wielebski – grafik i kurator Stowarzyszenia Traffic Design. Pomysłodawca projektów szyldowych re:design realizowanych między innymi w Trójmieście i w Warszawie. W swoim dorobku ma kilkanaście autorskich szyldów w różnych technologiach takich jak: neon, litera przestrzenna, litera cięta, szyld malowany. Współautor podręcznika dobrych praktyk szyldowych dla Gdyni „Od strony ulicy” (premiera: listopad 2018).

Celem warsztatu jest stworzenie projektów szyldu, który planujemy zrealizować w przyszłości.

Zapraszamy 24.11, od g. 10:00 do 16:00 na ul. Cyruliczą 3 do siedziby Fundacji Krajobrazy.
Będzie dużo dobrych przykładów, opowieści, książek, spacer, coś na ząb, a przede wszystkim niezwykle zaangażowany w działanie prowadzący!

Zapisy na adres: fundacja@beetle.pl

Do zobaczenia!
__________
Warsztat realizowany w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” dofinansowanego z budżetu Gminy Lublin w ramach programu „Miasto Kultury”.