Warsztaty z fotografii kreatywnej z Pawłem Adamcem

– 2 modelki

– 2 kostiumy

– sesje w plenerze w ciekawych lokacjach

– pakiet teorii popartej ćwiczeniami praktycznymi

Warsztaty kierowane są nie tylko dla fotografów, ale również dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreacją z wykorzystaniem stylizacji / charakteryzacji. Obejmują 18 godzin zajęć, w postaci wykładu z prezentacją i dyskusji oraz pracy praktycznej w plenerze z dwiema agencyjnymi modelkami na kostiumach wykonanych przez prowadzącego. W programie ujęte zostały metody pracy fotografa kreatywnego oraz wybrane zagadnienia z zakresu sztuk pięknych, charakteryzacji i stylizacji. Między innymi poruszone będą zagadnienia takie jak:

• Jak kształtować i kontrolować proces twórczy ?
  • Co robić by nie brakowało nam inspiracji ?
  • Jak pracować z ludźmi (umowa, tworzenie zespołu, pozowanie, dobór modelek)?
  • Czym się kierować w doborze tematów zdjęć ?
  • Jak tworzyć kostiumy, scenografie, rekwizyty ?
  • Jakie techniki i metody z zakresu sztuk pięknych stosować w pracy twórczej ?

TERMIN: 09-10.06.2018

LOKALIZACJA: Lublin – Fundacja Krajobrazy, Cyrulicza 3

CENA WARSZTATÓW: 699 zł
*Dla osób które, brały już udział w innych edycjach zniżka !!!

ILOŚĆ MIEJSC: 7-8 osób

PROWADZĄCY: PAWEŁ ADAMIEC

Fotograf, charakteryzator, projektant, architekt krajobrazu. Wykładowca KUL i Lubelskiej Szkoły Fotografii. Swoje prace publikował w wielu wydawnictwach i na portalach (takich jak Wysokie Obcasy, Duży Format, National Geographic, Make-Up Artist Magazine, Szeroki Kadr). Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in.: Żurawie 2011, Blog Vogue Italia 2012, Gardenia 2015, Człowiek Roku 2016. Autor okładki do pierwszej polskiej encyklopedii mody Fashion Book Poland oraz pierwszego katalogu polskiego wzornictwa POLISH DESIGN. Fotografiką kreatywną zaczął zajmować się w 2009 roku. Na potrzeby sesji zdjęciowych wykonuje kostiumy, makijaże, fryzury i scenografie, sięgając po nietypowe materiały i techniki pracy. W swoich pracach ukazuje mocno zniekształconą, teatralną rzeczywistość. Szczególną uwagę zwraca na emocjonalny wymiar zdjęć oraz dowolność ich interpretacji.

Portfolio:
www.paweladamiec.pl
www.facebook.com/adamiec.totoro
www.youtube.com/user/paweladamiec/videos

Zapisy: http://fundacjakrajobrazy.pl/zapisy/

Kontakt: adamiec.totoro@gmail.com

PROGRAM WARSZTATÓW

Dzień pierwszy – 10:00-19:00

• Zapoznanie z uczestnikami, omówienie doświadczeń fotograficznych i posiadanego sprzętu
• Autoprezentacja prowadzącego
• Ocena portfolio uczestników
• Szukanie inspiracji