Warsztaty fotografii kreatywnej z Pawłem Adamcem.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzno-charakteryzatorskie z Pawłem Adamcem w Lublinie:
– 2 modelki
– 2 kostiumy
– sesje w plenerze w ciekawych lokacjach
– pakiet teorii popartej ćwiczeniami praktycznymi

Warsztaty kierowane są nie tylko dla fotografów, ale również dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreacją z wykorzystaniem stylizacji / charakteryzacji. Obejmują 18 godzin zajęć, w postaci wykładu z prezentacją i dyskusji oraz pracy praktycznej w plenerze z dwiema agencyjnymi modelkami na kostiumach wykonanych przez prowadzącego. W programie ujęte zostały metody pracy fotografa kreatywnego oraz wybrane zagadnienia z zakresu sztuk pięknych, charakteryzacji i stylizacji. PROGRAM PONIŻEJ !

TERMIN
23.09 -24.09 (brak wolnych miejsc)

DRUGI TERMIN
7.10-8.10

LOKALIZACJA
Lublin – Fundacja Krajobrazy, Cyrulicza 3

CENA WARSZTATÓW
Dla osób które, brały już udział w innych edycjach zniżka !!!

Zapisy: http://fundacjakrajobrazy.pl/zapisy/

Kontakt: adamiec.totoro@gmail.com

ILOŚĆ MIEJSC
7-8 osób

PROWADZĄCY: PAWEŁ ADAMIEC

Fotograf, charakteryzator, projektant, architekt krajobrazu. Wykładowca KUL i Lubelskiej Szkoły Fotografii. Swoje prace publikował w wielu wydawnictwach i na portalach (takich jak Wysokie Obcasy, Duży Format, National Geographic, Make-Up Artist Magazine, Szeroki Kadr). Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in.: Żurawie 2011, Blog Vogue Italia 2012, Gardenia 2015, Człowiek Roku 2016. Autor okładki do pierwszej polskiej encyklopedii mody Fashion Book Poland oraz pierwszego katalogu polskiego wzornictwa POLISH DESIGN. Fotografiką kreatywną zaczął zajmować się w 2009 roku. Na potrzeby sesji zdjęciowych wykonuje kostiumy, makijaże, fryzury i scenografie, sięgając po nietypowe materiały i techniki pracy. W swoich pracach ukazuje mocno zniekształconą, teatralną rzeczywistość. Szczególną uwagę zwraca na emocjonalny wymiar zdjęć oraz dowolność ich interpretacji.

Portfolio:
www.paweladamiec.pl
www.facebook.com/adamiec.totoro
www.youtube.com/user/paweladamiec/videos

Dzień pierwszy – 10:00-19:00:
• Zapoznanie z uczestnikami, omówienie doświadczeń fotograficznych i posiadanego sprzętu
• Autoprezentacja prowadzącego
• Ocena portfolio uczestników
• Szukanie inspiracji
• Przerwa na obiad
• Metody pracy fotografa kreatywnego
• Metody pracy stylisty oraz charakteryzatora