WEBINAR EDUKACYJNY „DRZEWA W MIEŚCIE”

Fundacja Krajobrazy wraz z Miasto Lublin zapraszają na webinar edukacyjny „Drzewa w mieście”, który realizowany jest w ramach projektu „Drzewa dla każdej dzielnicy”.

O tym po co nam drzewa w mieście porozmawiamy już 23 czerwca (środa). W oparciu o dobre praktyki z Polski oraz ze świata omówiona zostanie rola i wartości płynące z drzew w przestrzeni miasta. Prelegenci przedstawią także kwestie związane m.in. z odpowiednią pielęgnacją drzew oraz doborem gatunkowym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Webinar rozpocznie się o godz. 17.00

Aby wziąć udział w webinarze należy wypełnić formularz rejestracyjny: https://bit.ly/2S1LDAr

Więcej informacji w wydarzeniu: CLICK

Liczba uczestników jest ograniczona. Wydarzenie będzie transmitowane na profilu Fundacji Krajobrazy.

Projekt „Drzewa dla każdej dzielnicy” realizowany jest przez Fundację Krajobrazy na zlecenie Urzędu Miasta Lublin ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego.