Wykład otwarty – Bioróżnorodność w przestrzeni miasta

Fundacja Krajobrazy zaprasza na wykład otwarty „Bioróżnorodność w przestrzeni miasta”.

Społeczne projektowanie przestrzeni niesie ze sobą aspekt większej wrażliwości. Jednym z elementów tej wrażliwości jest pojęcie projektowania odpowiedzialnego, czyli refleksja nad każdą „kreską” na projekcie. Bo to ona może powodować dewastację istniejącego krajobrazu, betonozę czy wycięcie drzewa, czasami nawet nie tego w obrębie projektowanego terenu, ale na przykład w lasach deszczowych. Podczas spotkania opowiemy o tym na jakie aspekty warto być wrażliwym w projektowaniu przestrzeni.

-Termin: 7 września (wtorek) 2021r
-Godzina: 17.00
-Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
-LINK DO WEBINARU: http://bityl.pl/WmIZC

Spotkanie poprowadzi Wojciech Januszczyk
– Architekt krajobrazu, absolwent i pracownik Architektury Krajobrazu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, fundator Fundacji Krajobrazy, właściciel pracowni projektowej Krajobrazy. Posiada doświadczenie w zakresie kierowania i zarządzania procesami inwestycyjnymi.

_________________
Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Bioróżnorodność Miejska” i jest realizowane ze środków Urzędu Miasta Lublin.
Partnerzy projektu: Urząd Miasta Lublin i Biuro Partycypacji