Top

Zielone Balkony Lublina

Zielone Balkony Lublina

Projektowanie miasta powinno odbywać się w z poszanowaniem terenów zieleni, tych istniejących i tych, które powstają.
O tym, że wśród betonowej dżungli pragniemy otaczać się zielenią świadczą często nasze balkonowe ogródki. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak stworzyć taki ogród, zaprojektować zielony balkon i przy okazji wygrać nagrodę finansową (500 zł), zgłoście się do nas!

Zapraszamy 17.11, g. 11:00 na spotkanie poświęcone zielonym balkonom.

Spotkanie i konkurs skierowane są głównie do studentów i absolwentów Architektury Krajobrazu, Gospodarki Przestrzennej, Wydziału Artystycznego, projektantów ogrodów, a także amatorów i osób, które chciałyby samodzielnie zaprojektować ogród na balkonie, korzystając ze wsparcia profesjonalisty. Regulamin konkursu dostępny będzie na spotkaniu, a także w wydarzeniu.

W programie także spacer po ulicach Śródmieścia szlakiem ciekawych ogródków balkonowych oraz spotkanie z lokalnymi twórcami zielonych balkonów. W ten sposób chcemy pokazać jak pomysłowość mieszkańców kształtuje miejski krajobraz. Może dzięki projektom uda się stworzyć w Lublinie ulicę ukwieconych balkonów.

Prace należy podsyłać do 24.11 na adres: ap.krajobrazy@gmail.com

Wybór najlepszej koncepcji 26.11!!!
Zgłoszenia poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1g87JSm3U7Pz87-NpzHWJeRQCfsOsA0mmhWcARmNDjW8/viewform?ts=5bd192a7&edit_requested=true