ZMYSŁ ZACHWYTU: Warsztaty sensoryczne dla dzieci

8 sierpnia zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci w ramach wakacyjnego programu Stanisław Jasiński – Polak, który zrozumiał naturę. Warsztaty sensoryczne w otoczeniu natury poprowadzi AGATA SZTORC – historyczka sztuki, animatorka kultury, edukatorka.

Na warsztaty zapraszamy wszystkie dzieci, z opiekunami. Szczególnie małe dzieci, które potrzebują wzmocnienia percepcji sensorycznej.

Warsztaty potrwają około 1,5 godziny i będą odbywać się na świeżym powietrzu. Zachowane zostaną wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy przyjmujemy na adres: d.mazur@fundacjakrajobrazy.pl

8.08.2020 | sobota | g. 17.00

teren Zespołu Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie

ul. Muzyczna 10a (dostępny jest parking)

Agata Sztorc
Historyczka sztuki, animatorka kultury, edukatorka. Absolwentka historii sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Kuratorka programu edukacyjnego oraz koordynatorka dostępności Galerii Labirynt w Lublinie. Prowadzi warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób z niepełnosprawnościami, prowadzi warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli, edukatorów oraz przygotowuje wystawy sztuki współczesnej dla dzieci. Laureatka nagrody Żurawie – Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2017 w kategorii animator kultury.

_________________________________
Dofinansowano ze środków programu wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.