„Ogród Funkcjonalny”- Wyniki konkursu organizowanego we Współpracy z Semmelrock!

W dniu 24 października 2019 roku przed Instytutem Architektury Krajobrazu KUL miał miejsce wernisaż wystawy projektów przygotowanych w ramach konkursu organizowanego przez firmę Semmelrock oraz Fundację Krajobrazy.
Projekty funkcjonalnego zagospodarowania ogrodów przydomowych, pod hasłem „Ogród To Też Dom” zostały opracowane przez studentów III roku na kierunku Architektura Krajobrazu.

W uroczystości wręczenia nagród udział wzięli: przedstawiciel Instytutu Architektury Krajobrazu KUL- prof. dr hab. Ewa Trzaskowska, przedstawiciele firmy Semmelrock: Katarzyna Sibilska, Krzysztof Grochal, Łukasz Franosik, Iza Kruk, Wojciech Januszczyk- prezes Fundacji Krajobrazy oraz studenci.
Podczas wydarzenia ogłoszone zostały wyniki konkursu, w którym 1 miejsce zajęła Pani Judyta Stani. Wyróżnienie przyznane zostało Pani Julicie Pawłowskiej.

Zwyciężczynie konkursu otrzymały w nagrodę staże w dziale projektowym firmy Semmelrock, natomiast wszyscy biorący udział w konkursie zostali zaproszeni na wizytę studyjną w zakładzie produkcyjnym Semmelrock, która odbędzie się 8 listopada.