Top
 

PARTNERZY

Instytut Architektury Krajobrazu KUL

Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II istnieje od 2003 roku. Prowadzi zajęcia na dwóch kierunkach studiów: architektura krajobrazu i gospodarka przestrzenna, a także organizuje liczne konferencje krajowe i zagraniczne. Katedry tworzące Instytut Architektury Krajobrazu współpracują z wyższymi uczelniami i instytucjami naukowymi w kraju i za granicą, urzędami gmin i miast, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz instytucjami kościelnymi.

www.kul.pl/iak

Rain Bird

Firma Rain Bird jest jednym z wiodących na świecie producentów systemów automatycznego nawadniania. Wszystkie działania i produkcja firmy Rain Bird ściśle podporządkowane są idei inteligentnego wykorzystania zasobów wody. Naszym dziedzictwem jest projektowanie oraz wytwarzanie produktów o najwyższej jakości.

https://www.rainbird.pl/

Design Express Poland

Design Express Poland Sp. z o.o. jest zlokalizowana w Warszawie jako filia belgijskiej firmy Design Express, wyłącznego dystrybutora i developera na Belgię, Holandię, Luksemburg i Polskę lokalizowanych wersji (holenderskiej, francuskiej i polskiej) software do projektowania architektonicznego, wnętrz, oświetlenia, ogrodów i krajobrazu o nazwie Vectorworks.

www.poland.vectorworks.be

Semmelrock stein+design

Wiodący producent kostki brukowej. Grupa prowadzi 14 zakładów w 7 krajach UE, w tym w Polsce oraz organizacje handlowe na 5 rynkach eksportowych. Prywatne i publiczne ogrody, przestrzenie miejskie, place, ulice i miasta – to obszary za które czują się odpowiedzialni.

www.semmelrock.pl

Signify

Dawniej znani jako Philips Lighting. Światowy lider w dziedzinie oświetlenia, zapewniający swoim klientom wysokiej jakości energooszczędne produkty oświetleniowe, systemy i usługi. Zmieniają źródła światła w punkty danych, z którymi można połączyć kolejne urządzenia, miejsca i osoby za pomocą światła, co przyczynia się do powstania bezpieczniejszej, bardziej wydajnej i inteligentniejszej rzeczywistości.

https://www.signify.com/pl-pl

PUCZYŃSKI - mała architektura

Firma PUCZYŃSKI - mała architektura istnieje od 1978r. i jest liderem na rynku produkcji małej architektury w Polsce. Podstawowa ich działalność, to projektowanie i produkcja elementów małej architektury. Wykorzystuje duże doświadczenie w zakresie jakości, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę.

www.puczynski.pl/

Lubelski Węgiel ``Bogdanka`` S.A.

Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu.

www.lw.com

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Na zlecenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w 2019 roku Fundacja Krajobrazy wykonała instalację z żywych kwiatów pt. „Floral 450-lecia Unii Lubelskiej”. Instalację złożoną z ok. 10 tys. Kwiatów można było oglądać w lipcu 2019 roku w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie.

www.sejm.gov.pl/

ZT. Kruszwica

Fundacja Krajobrazy w 2019 roku zrealizowała projekt „Wspólnie posadźmy kwiaty dla pszczół” dzięki dofinansowaniu z konkursu grantowego “Z Kujawskim pomagamy pszczołom”, zorganizowanego na zlecenie ZT „Kruszwica” S.A. przez Fundację „Za górami, za lasami”. ZT Kruszwica S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.<br />

www.ztkruszwica.pl

Wydział Artystyczny UMCS

Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej jest stałym parterem podczas organizacji wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Krajobrazy. Dotychczas WA UMCS był partnerem m.in. wszystkich edycji wydarzenia kulturalnego „Zmysły Ogrodu Saskiego”.

www.umcs.pl/waumcs

Urząd Miejski w Łęcznej

Urząd Miejski w Łęcznej był jednym z partnerów projektu „Program Estetyka dla Łęcznej”, realizowanego w 2019 roku na terenie miasta Łęczna. Cały proces realizacji projektu zwieńczony został opracowaniem raportu rozwojowego, który będzie mógł rozpocząć kolejny etap działań na rzecz rozwoju przestrzeni zieleni w mieście Łęczna.

www.leczna.pl

Urząd Miasta Lublin

Urząd Miasta Lublin jest stałym partnerem projektów realizowanych przez Fundację Krajobrazy. Dzięki otrzymywanym środkom finansowym Fundacja Krajobrazy mogła być dotychczas organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych oraz projektów edukacyjnych.

www.lublin.eu