Instytut Architektury Krajobrazu KUL

Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II istnieje od 2003 roku. Prowadzi zajęcia na dwóch kierunkach studiów: architektura krajobrazu i gospodarka przestrzenna, a także organizuje liczne konferencje krajowe i zagraniczne. Katedry tworzące Instytut Architektury Krajobrazu współpracują z wyższymi uczelniami i instytucjami naukowymi w kraju i za granicą, urzędami gmin i miast, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz instytucjami kościelnymi.

www.kul.pl/iak

Design Express Poland

Design Express Poland Sp. z o.o. jest zlokalizowana w Warszawie jako filia belgijskiej firmy Design Express, wyłącznego dystrybutora i developera na Belgię, Holandię, Luksemburg i Polskę lokalizowanych wersji (holenderskiej, francuskiej i polskiej) software do projektowania architektonicznego, wnętrz, oświetlenia, ogrodów i krajobrazu o nazwie Vectorworks.

www.poland.vectorworks.be

Wydział Artystyczny UMCS

Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej jest stałym parterem podczas organizacji wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Krajobrazy. Dotychczas WA UMCS był partnerem m.in. wszystkich edycji wydarzenia kulturalnego „Zmysły Ogrodu Saskiego”.

www.umcs.pl/waumcs

Urząd Miasta Lublin

Urząd Miasta Lublin jest stałym partnerem projektów realizowanych przez Fundację Krajobrazy. Dzięki otrzymywanym środkom finansowym Fundacja Krajobrazy mogła być dotychczas organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych oraz projektów edukacyjnych.

www.lublin.eu

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Na zlecenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w 2019 roku Fundacja Krajobrazy wykonała instalację z żywych kwiatów pt. „Floral 450-lecia Unii Lubelskiej”. Instalację złożoną z ok. 10 tys. Kwiatów można było oglądać w lipcu 2019 roku w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie.

www.sejm.gov.pl/