Powiększamy Zespół ! [oferty pracy]

Poniżej przedstawiamy oferty pracy na dwa stanowiska: dla Architekta Krajobrazu do Pracowni Projektowej Krajobrazy oraz na Project Managera do Fundacji Krajobrazy. Zachęcamy do aplikowania!

SZUKAMY ARCHITEKTA KRAJOBRAZU!

Propozycja pracy dla architekta  krajobrazu

Poszukiwany architekt lub architekt krajobrazu do pracy w Pracowni Projektowej Krajobrazy.

Główne zadania:

• Praca przy projektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.
  • Sporządzanie dokumentacji projektowych w zakresie zagospodarowania terenu: koncepcja, wizualizacja, projekty techniczne, współpracy z projektantami branżowymi.
  • Prowadzenie wizji terenowych i inwentaryzacji.
  • Koordynacja realizacji projektów.

Wymagania:

• Dyspozycyjność: pon. – pt. – praca w systemie stacjonarnym w biurze pracowni oraz praca w terenie.
  • Dobra obsługa programów projektowych: Auto CAD-a, Photoshop (lub inny program graficzny), Office (Word, Excel), Sketchup, Lumion, Vectorworks.
  • Dobra znajomość materiału roślinnego,
  • Umiejętność doboru materiałów i małej architektury.
  • Znajomość podstaw projektowania terenów publicznych, a także sporządzanie dokumentacji projektowej.
  • Umiejętność zarządzania projektem, samodzielnego prowadzenia projektu zagospodarowania terenu w przestrzeni publicznej – terminy, podział zadań, realizacja celów, uzgodnienia urzędowe.
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Mile widziane tytuł magistra, architekta krajobrazu
  • Prawo jazdy kategoria B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (znajomość dodatkowego języka będzie atutem)
  • Wysoka motywacja do pracy w projektowaniu przestrzeni publicznej, architekturze krajobrazu, otwartość i chęć rozwoju i dokształcania się w zakresie rozwiązań projektowych, technicznych, proekologicznych charakterystycznych dla tego typu przestrzeni.
  • Cenimy osoby otwarte, komunikatywne, radzące sobie zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej, podejmujące nowe wyzwania, odpowiedzialne, pracowite o wysokiej kulturze osobistej.

Oferujemy:

• Prace w pracowni o ugruntowanej pozycji na polskim rynku architektury krajobrazu,
  • Nowe, profesjonalnie wyposażone biuro,
  • Współpracę w przyjemnej atmosferze z doświadczonym zespołem architektów krajobrazu, wsparcie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy – komputer i oprogramowanie, telefon służbowy, dostęp do samochodu służbowego
  • Umowę cywilnoprawną.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

1. CV
  2. Portfolio ze zrealizowanymi projektami

na maila: krajobrazy.lublin@gmail.com

Termin :

– oczekujemy na przesłanie aplikacji do końca 30 kwietnia 2021 r.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

SZUKAMY PROJECT MANAGERA!

Zaproszenie do aplikowania na stanowisko Project Manager w Fundacji Krajobrazy.

Główne zadania:

• Koordynacja i optymalizacja prac w ramach realizacji projektów,
  • Pozyskiwanie projektów, dotacji i dofinansowań do realizacji misji statutowej organizacji
  • Rozliczanie realizowanych projektów,
  • Współtworzenie strategii rozwoju organizacji,
  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych,

Wymagania:

• Dyspozycyjność – praca w systemie stacjonarnym w biurze oraz w terenie,
  • Umiejętność koordynacji kilku projektów równocześnie,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie zarządzania projektami),
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami (mile widziane projekty międzynarodowe),
  • Mile widziane doświadczenie na rynku organizacji pozarządowych oraz zieleni miejskiej,
  • Znajomość narzędzi i metodyki prowadzenia projektów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Cenimy osoby otwarte, komunikatywne, dyspozycyjne, zaangażowane w nowe działania, oraz odpowiedzialne, o wysokiej kulturze osobistej.

Oferujemy:

• Realizację unikatowych i nieszablonowych projektów z zakresu estetyzacji przestrzeni,
  • Pracę w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę w zespole eksperckim z branż architektury krajobrazu i dziedzin pokrewnych,
  • Umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

1. CV
  2. List motywacyjny

na maila: info@fundacjakrajobrazy.pl

Termin :

– oczekujemy na przesłanie aplikacji do 30 kwietnia 2021 roku.