QUESTING RODZINNY (Stanisław Jasiński – inspiracje)

Zapraszamy na drugi letni questing. Jedziemy za miasto, do gminy Trawniki. Gdzie w Dorohuczy stoi dawny młyn, dzisiaj pod opieką Fundacji Krajobrazy. W młynie spędzimy cały dzień na rozmowach o naturze, obserwacjach przyrody, poznawaniu dziedzictwa kulturowego regionu i przy muzyce na żywo.

Termin: 13 sierpnia | CZWARTEK | g. 10.00-16.00
Miejsce: Młyn w Dorohuczy

Zapraszam dzieci w wieku szkolnym z opiekunami, rodziny.
Spotkanie będą prowadzić: Wojciech Januszczyk oraz Marcin Sudziński i Grzegorz Paluch – tym razem w odsłonie muzycznej.
Niech ta wspólna wyprawa będzie dla nas świętem spotkania z naturą i sztuką. Piknikiem przy wspólnym stole i w dobrym towarzystwie.

Kameralne wyprawy są połączeniem poszerzania horyzontu wiedzy i poznaniem lokalnych miejsc ważnych przyrodniczo, związanych z działalnością patrona projektu – Stanisława Jasińskiego oraz działalnością Fundacji Krajobrazy.

Na wydarzenie przyjmujemy zapisy, zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: d.mazur@fundacjakrajobrazy.pl
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizator zapewnia transport oraz bezpieczny pobyt, z zachowaniem wszystkich zasad higieny.

Harmonogram dnia:
10.00 Zbiórka na parkingu przy Zespole Szkół Plastycznych w Lublinie, ul. Muzyczna 10a (na parkingu będzie można zostawić własne auto)
11.00 Spotkanie w Młynie w Dorohuczy
11.30 Improwizacje muzyczne zaczerpnięte z dźwięków przyrody
12.00 Czas na posiłek
13.00 Spotkanie z naturą
15.00 Zakończenie części edukacyjnej
15.30 Powrót do Lublina w miejsce zbiórki
16.00 Zakończenie wydarzenia

Dofinansowano ze środków programu wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”