WARSZTAT WIEDZY O ZIELONYCH DACHACH – CZŁOWIEK NA DACHU

Czy zastanawiałeś się kiedyś co dzieje się z zielonym dachem w pierwszym, drugim i trzecim roku po jego założeniu, zwłaszcza jeśli jest to dach ekstensywny
Fundacja Krajobrazy zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu warsztatów dla branżystów i osób zainteresowanych.Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa dwuczęściowy warsztat wiedzy o zielonych dachach.
Spotkanie poprowadzi Architekt Krajobrazu Wojciech Januszczyk – prezes Fundacji Krajobrazy oraz Paweł Kożuchowski – specjalista i wieloletni praktyk technologii zielonych dachów, właściciel firmy Laboratorium Dachów Zielonych.
Szczegóły poniżej
? czwartek, 21 maja
? start godzina 11.00
CENA: 29, 90 zł
ZAPISY POD LINKIEM: https://bit.ly/2zFblRr
Podczas warsztatu omówione zostaną etapy prac podczas realizacji zielonych dachów, dowiesz się na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę podczas ich tworzenia, a także zobaczysz jak energia miasta tworzy animację przestrzeni zielonego dachu.W trakcie warsztatu omówione zostaną również najnowsze technologie i materiały, dzięki zastosowaniu których można tworzyć elementy błękitno zielonej infrastruktury w przestrzeniach miejskich.
Do zobaczenia
Partnerami medialnymi wydarzenia są Architektura i Biznes oraz Zieleń Miejska